Загадки англійською мовою

Загадки (riddles) супроводжують все наше життя. Саме поняття «загадка» представляє собою метафоричний вираз, в якому один предмет зображається за допомогою іншого, що має з ним яку – небудь, хоча б віддалену, схожість. У дитинстві ми розглядаємо загадки як засіб розваги, адже цікаво, наприклад, змагатися в тому, хто швидше дізнається відповідь.

У більш пізньому віці загадки розцінюються як спосіб тренування логічного мислення. За допомогою загадок ми вчимося мислити і пізнавати навколишній світ. Якщо ви вивчаєте англійську, чому б не приділити час загадок англійською мовою? Вони навчать вас не тільки мислити нестандартно, але і значно поповнять ваш словниковий запас.

Якими бувають загадки англійською мовою?

Перш за все, хотілося б відзначити, що загадки англійською мовою так само специфічні, як і англійський гумор. Не дивуйтеся, що деякі загадки англійською мовою можуть здатися вам незрозумілими, а часом і безглуздими. Адже вони створювалися на основі англійської лексики та її особливостей, тому хороший словниковий запас вітається. Більше того, щоб відгадати деякі з них, потрібно мислити абсолютно нелогічно і деколи абсурдно. Так що будьте готові до всього!
Існує досить багато книг і посібників, що включають загадки англійською мовою. Їх можна використовувати в процесі навчання, якщо ви викладач; для саморозвитку; в якості тренування мислення і т.п. Загадки англійською мовою присутні і в інтернеті. У цьому плані дуже корисний ресурс sixthesense.ru – сайт, присвячений вивченню англійської мови. На цьому сайті ви можете виявити 833 загадки англійською мовою, згруповані за категоріями. Розглянемо різні типи загадок англійською мовою з цього ресурсу.

Категорія «Animals riddles»:

What animal uses a nutcracker? – Яка тварина використовує знаряддя для розколювання горіхів?
Відповідь виглядає весело – беззуба білка (a toothless squirrel). Однак здогадатися, про кого йде мова в даному випадку, не дуже просто. Хай живе нестандартне мислення!

Категорія «Classic riddles»:

What makes a man bald-headed? – Що робить чоловіка лисим?
Ця загадка на англійській мові насправді шалено проста. Відповідь: відсутність волосся (lack of hair).

Категорія «Kids riddles»:

Can giraffes have babies? – У жирафів можуть бути діти?
Незважаючи на те, що ця загадка на англійській мові віднесена до категорії «для дітей», я маю сумніви, що діти в змозі її відгадати. Відповідь: ні, у жирафів можуть бути тільки маленькі жірафчікі (no, they only have giraffes).

Категорія «Letter riddles»:

Why is the letter «D» like a sailor? – Чому буква «D» схожа на моряків?
Начебто зовсім безглузда ця загадка на англійській мові. Вам буде потрібно знання англійського алфавіту. Відповідь до цієї загадки заснований на відповідності звучання літери «C» і слова sea. Ось він: тому що буква «D» йде за «C».

Категорія «Medical riddles»:

What is a difference between a hill and a pill? – Чим пагорб відрізняється від таблетки?
Для того щоб відгадати цю загадку англійською мовою, звернемося до фразовою дієсловам. Відповідь: a hill is hard to get up, a pill is hard to get down.

Дивіться також:

 1. Новини англійською мовою
 2. Ігри для дітей англійською мовою
 3. Смс англійською мовою
 4. Природа англійською мовою
 5. Адреса англійською мовою
 6. Меню англійською мовою
 7. Опис картини англійською мовою
 8. Частини тіла англійською мовою

Коментарі

 • natlka
  22, 2010, 18:37

  Thanks!!!

 • Іванна Гоцуляк
  28, 2013, 16:57

  Thank you very much!

Сподобалась стаття “Загадки англійською мовою”?