Як швидко вивчити англійську мову

Категорія: Загальна інформація. 03/12/2010

Саме питання «Як швидко вивчити англійську мову?» Я б назвала чисто риторичним, тому що, на мою думку, відповіді на нього не існує. Хоча, багато хто думає по-іншому. Спробуйте ввести назву цієї статті в Google, і ви отримаєте море посилань, перейшовши за яким, ви побачите масу порад на цю тему.

Особливо мені подобається наполегливість тих, хто пропонує вивчати англійську за методом 25-го кадру. Вони намагаються всіляко переконати вас, що вам брешуть. Тобто люди, що говорять, що швидко вивчити англійську мову неможливо, просто обманщики або викладачі похилого віку, які використовують у навчанні методику, розроблену за часів Радянського союзу. За твердженням творців аудіокурсу 25-й кадр, вам лише варто попрацювати по їхній програмі місяць, і вуаля – ви, не замислюючись, говорите англійською. Ніби як ваша підсвідомість має все запам'ятати за вас. Особисто у мене ця інформація викликає лише посмішку.

Так все-таки, як швидко вивчити англійську мову?

Моя відповідь – ніяк. Ну не існує способу, за допомогою якого можна швидко вивчити англійську мову. Звичайно, цілі для вивчення англійської можуть бути різними. Якщо вам всього лише потрібно засвоїти кілька розмовних виразів або, наприклад, навчитися розповідати коротко про себе, вперед- пари тижнів буде достатньо. Тільки не кажіть нікому, що ви вивчили англійську мову.

Знати англійську мову досконало не може ніхто, так як ця жива мова постійно еволюціонує, привносячи щось нове. Люди, які знають англійську, відрізняються лише рівнем її володіння. Хтось зупиняється на певному етапі, хтось постійно вдосконалює свої знання. Однак цей процес займає час, часом досить тривалий його період. Тому у людей,які це усвідомлюють, ніколи не виникне питання «Як швидко вивчити англійську мову?». Але ми ж звикли мати все і відразу. Навіщо ж витрачати на навчання кошти і час, коли можна віддати себе у владу 25-му кадру, і він все зробить за вас. Особисто моя думка: всі ці курси, що працюють на підсвідомість, або курси іноземних мов, що обіцяють навчити вас англійської за три тижні або місяць, створені лише для того, щоб фінансово збагатитися.

Тому, я б з обережністю ставилася до настільки сумнівних пропозицій, нехай вони і звучать заманливо. Щоб чогось навчитися, необхідно докласти зусилля, іноді відчутні. Лише в цьому випадку англійська мова вам підкориться. А щоб сам процес йшов швидше, можна концентруватися на певній тематиці в англійській (якщо у вас така мета). Наприклад, вам потрібен медична або морська англійська. Інші сфери в цьому випадку можна не брати, щоб заощадити час. Але в будь-якому випадку, вам знадобиться база основних знань, без яких не обійтися. Однак я не назвала б такий курс навчання швидким.

Займайтеся індивідуально кілька разів на тиждень, читайте англомовну літературу, дивіться кіно англійською, слухайте аудіозаписи, по можливості вступайте в клуби любителів англійської мови, щоб мати можливість активно спілкуватися. Відпрацьовуючи всі свої навички та вміння, ви зможете вивчити англійську мову до певного (необхідного вам) рівня, тільки навряд чи це займе мало часу. Останнім часом на курсах навчання англійської мови дуже популярна комунікативна методика. У цьому випадку, основний акцент робиться на спілкування, і лише трохи часу приділяється граматиці і вивченню нової лексики. Спробуйте і такий спосіб – може, ви заговорите англійською і через два-три тижні. Тільки от наскільки грамотна буде ваша мова і наскільки цікавою розмова – це вже окрема тема.

Якщо ви не прихильник курсу за методом 25-го кадру, вам доведеться змиритися з тим, що швидко вивчити англійську мову вам не вдасться. Але ваші знання від цього тільки виграють, тому що вони будуть більш грунтовними. Ви все ще задаєте собі питання «Як швидко вивчити англійську мову?». Тоді ми йдемо до вас! Жартую, звичайно! У будь-якому випадку ви повинні самі вибрати, що вам більше до душі!

Дивіться також:

  1. Хочу вивчити англійську мову
  2. Як вивчити іноземну мову
  3. Де вчити англійську мову
  4. Переклад на англійську мову онлайн
  5. Що значить вивчити нове слово?
  6. 5 причин вчити іноземну мову
  7. 5 відмовок, аби не вчити мову
  8. Англійська мова для дорослих

Сподобалась стаття “Як швидко вивчити англійську мову”?