Тестування з англійської мови

Категорія: Тести з англійської мови. 17/12/2010

Вивчати англійську мову можна як завгодно довго: місяць, півроку, рік або присвятити цьому значну частину свого життя. Тим не менш, результат вашої завзятості не зовсім буде залежати від цього чинника. Можна і два роки вчити англійську, а повсякчас знати зовсім небагато.

Те, як працьовито ви підійдете до цього процесу, і визначить в кінцевому або проміжному підсумку рівень ваших знань англійської. На запитання «Ти знаєш англійську?» Недостатньо однозначної відповіді «Так» або «Ні». Більш серйозно і значуще прозвучить інформація про рівень ваших знань. Знання того, на що ви здатні в англійській на даний момент, допоможе здійсненню ваших планів на майбутнє. Якщо ви хочете продовжити її вивчати, вам доведеться пройти тестування з англійської мови. За його підсумками ви зможете вибрати підходящий вам курс. При вступі до ВНЗ на деякі спеціальності вам також знадобиться пройти тестування з англійської мови. І його результати можуть зробити істотний вплив на ваше подальше навчання. Якщо ж ви збираєтеся влаштовуватися на роботу, де вітається або потрібна англійська, вам також необхідне тестування. У цьому випадку ви зможете представити вашому майбутньому босу об'єктивну оцінку ваших знань.

Що таке тестування з англійської мови?

Саме слово тестування походить від англійського test, що позначає випробування або перевірку. У даному випадку ми розглядаємо тестування з англійської мови як випробування, в якому ви перевіряєте рівень ваших знань у цій області. Тестування з англійської мови може охоплювати будь-який розділ мови:

 • тести з граматики англійської мови
 • тести на знання лексики (словниковий запас) і словникових поєднань
 • тести на знання стійких словосполучень (фразеологізми, ідіоми)
 • тести на сприйняття англійської мови (аудіювання)
 • тести правопису, вимови і багато інших

 

Як ми бачимо, тестувати в англійській мові можна все, що завгодно (будь-яку сферу знань). Найбільш поширеними є тести перших двох пунктів. Тестам з граматики англійської мови на нашому блозі присвячена окрема стаття.

Тестування з англійської мови може бути письмовим і усним. Для перевірки знань з граматики і лексики застосовується письмовий варіант. Все, що стосується розмовної мови і її сприйняття на слух, відноситься до усного тестування з англійської мови (як правило, це бесіда або аудіювання).

Проводимо тестування з англійської мови самостійно

Якщо у вас є певна мета, для якої потрібно визначити свій рівень англійської, або вам просто цікаво перевірити себе і свої знання, скористайтеся комп'ютером і всесвітньою павутиною. На даний момент інтернет просто рясніє сайтами, на яких можна пройти онлайн тестування з англійської мови. По-перше, практично на будь-якому сайті, присвяченому вивченню англійської, є тести на визначення рівня ваших знань. У якості підтвердження цих слів, відвідайте такі сайти:

native-english.ru – тести по граматиці і лексиці;

english.language.ru – визначте ваш рівень англійської.

english4u.dp.ua – оцініть свої знання граматики та лексики.

Якщо ви не є шанувальником інтерактивних тестів в інтернеті, придбайте книги для тестування з англійської мови. Щоб визначитися з вибором, зайдіть на сайт englishtips.org.

Не забувайте проходити тестування з англійської мови, відчуваючи поступово нові для себе рівні. Вам справді буде приємно побачити, що чергова вершина знань вам підкорилася!

Дивіться також:

 1. Тести з граматики англійської мови
 2. Онлайн тести з англійської мови
 3. Визначення рівня англійської мови
 4. Сертифікат з англійської мови
 5. Дистанційне вивчання англійської мови
 6. Дидактичні матеріали з англійської мови
 7. Конкурси з англійської мови
 8. Вивчання граматики англійської мови

Коментарі

 • тетяна
  25, 2012, 11:03

  Сподобалась…..

 • Вероніка
  4, 2014, 12:09

  Стаття досить цікава! 

Сподобалась стаття “Тестування з англійської мови”?