Статуси англійською мовою

Світ інноваційних технологій не стоїть на місці. Так вже виходить, що з розвитком інтернету ми знайшли ще одне життя, віртуальне. І воно так припало нам до душі, що ми з кожним днем витрачаємо все більше часу на спілкування в мережі. Добре це чи ні, ми зрозуміємо через роки.

Але завдяки соціальним мережам (Вконтакте, Однокласники, Мій світ, Facebook та інших), блогах і живим журналам ми залишаємося в курсі всіх необхідних нам подій. Багато хто прагне на своїх сторінках розміщувати якомога більше інформації про себе: фотографії, відеозаписи, цікаві історії чи статті. А щоб виглядати оригінально, жителі віртуального співтовариства намагаються створити відмінну аватарку (свою або чиюсь фотографію, малюнок на головній сторінці) і запам'ятовується статус.

Статусом в соціальних мережах величають будь-який вислів, що відображає ваше світовідчуття чи настрій. А так як англійська мова є однією з найбільш поширених мов у світі, відповідно статуси англійською мовою теж користуються популярністю. За допомогою статусу ви можете передати ваш настрій у певний момент вашого життя, висловити ваше ставлення до якої-небудь події або заходу, продемонструвати ваше відмінне почуття гумору або навіть сказати людині про свої почуття. Я б сказала, що добре підібраний статус на англійській мові – це своєрідне віддзеркалення вашого «Я».

Як статусу англійською мовою може виступати ваше висловлювання, слова з пісень або фільмів, афоризми англійською мовою і цитати англійською мовою відомих людей, чиї-небудь влучні висловлювання, та, в принципі, все що завгодно, лише б вам подобалося. Єдине, чого я не розумію, так це статуси, складені здебільшого з лайливих слів. Що б ви не хотіли висловити таким статусом, не забувайте, що у віртуальному світі ми спочатку судимий по фотографії (а якщо її немає), по словах. Тому, як мені здається, не варто спочатку позиціонувати себе оточуючим в якості людини, що лає направо і наліво.

Де брати статуси англійською мовою?

 
Якщо ви хочете розмістити у себе саме статус англійською мовою, вам доведеться витратити трохи часу на його пошуки. Людині, яка у даний момент безпосередньо вивчає англійську мову або володіє хорошими знаннями цієї мови, в цьому питанні буде легше зорієнтуватися. Адже в процесі вивчення ми стикаємося з будь-якими фразами або виразами, які нам подобаються, які ми прагнемо запам'ятати. З них можуть вийти непогані статуси англійською мовою.

До речі, хотілося б відзначити, що знайти статус на англійській мові – це ще півсправи. Головне, щоб ви завжди були в курсі, що саме цей статус означає. І якщо ви не можете зрозуміти його сенс після прочитання, не полінуйтеся перекласти, щоб знати, про що йдеться, і не потрапити в халепу, коли у вас запитають про значення зазначених вами слів.

Як я вже згадувала, статусами англійською мовою, як правило, бувають різні цитати, афоризми та висловлювання. А, отже, знайти їх можна в однойменній літературі. Збірників таких висловлювань дуже багато, потрібно лише пошукати. Якщо ж ви шанувальник всесвітньої павутини, зверніться за допомогою до неї. Варто лише ввести в пошукову систему (наприклад, Google) словосполучення «статуси англійською мовою», до вашої уваги буде представлено величезну кількість посилань на корисні ресурси. Наприклад, подивіться статуси англійською мовою на сайті statusy.su.

Найбільшою популярністю користуються гумористичні висловлювання, тому хорошим варіантом було б додавання в пошуковик слів «смішні» або «прикольні» статуси англійською мовою. Якщо ви не знайшли те, що вам близьке, або ніякий вираз, як кажуть, вас «не зачепило», змініть параметри пошуку, замінивши слово «статуси» на слова «цитати» або «афоризми». Повірте, вам доведеться витратити достатньо часу, щоб підібрати необхідний варіант, так як «асортимент» висловлювань просто вражає. Шукайте слова, які відображають ваше світовідчуття в даний момент. Будьте унікальні, і це оцінять належним чином!

You may be disappointed if you fail, but you are doomed if you don't try. (Beverly Sills)

 

Дивіться також:

 1. Розповідь про себе англійською мовою (About myself)
 2. Смс англійською мовою
 3. Частини тіла англійською мовою
 4. Як писати есе англійською мовою
 5. Побажання англійською мовою
 6. Загадки англійською мовою
 7. Свята англійською мовою
 8. Адреса англійською мовою

Коментарі

 • христина
  10, 2012, 1:53

  мені сподобалась ця стаття…!! хотіла б читати зразу статуси з перекладом..

Сподобалась стаття “Статуси англійською мовою”?