Словник англійської мови онлайн

Категорія: Англійська мова онлайн. 24/11/2010

Словник – це не просто друковане видання, це щось більше. Словник – це, перш за все, помічник у процесі вивчення англійської мови. Рішення вивчати іноземну мову – те саме що рішенням пуститися у важкий, довгий, але дуже захоплюючий і цікавий шлях. А починати шлях без одного складно і ризиковано.

Саме словник стане вам надійним помічником у процесі вивчення англійської мови, якщо знати таємниці його душі.

За і проти словників англійської мови онлайн

Особисто мені, як людині минулого століття, тобто народженій в 20-м, більше імпонують друковані видання, хоча не приховую, науково-технічний прогрес полонив і мене. Я прихильник того, щоб учні навчилися користуватися словниками друкованими, як більш складними, а лише потім перейшли до електронних словників англійської мови онлайн.

Друковані словники – це не тільки комора слів та їх перекладів. Друковані видання дадуть уявлення про транскрипційні знаки і їх вимову, а також про найбільш загальні правила читання, тоді як словник англійської мови онлайн представить тільки переклад слова і його транскрипцію. Іноді в електронних словниках є функція прослуховування слова. А деякі друковані видання дають ще й деякі відомості про граматику мови, що вивчається.

Існують різні типи словників: орфографічний словник, що розповідає про те, як слово треба правильно писати, словник орфоепічний – про правильну літературну вимову, етимологічні словники описують походження слова, його шлях у мові. Словники граматичні містять інформацію про морфологічні і синтаксичні властивості слова. Словник англійської мови онлайн може описувати синоніми, антоніми, омоніми. Тлумачення, тобто переклад слова, представлений в словниковій статті від найбільш вживаного до найменш. Вживання перекладу слова у вузькій спеціальності представлено різними скороченнями: тех. – Техніка, мед. – Медицина, хім. – Хімія. Парадоксально, але словник не завжди може допомогти при перекладі слова. Начебто переклад слова є, але жодне зі значень не підходить, як бути? Тоді треба шукати значення близьке за змістом, але не вказане в словникової статті.

Для швидкого пошуку слова в друкованому словнику необхідне знання алфавіту, в електронному – знання розташування клавіш на клавіатурі комп'ютера. Наприклад, пошукова система Yandex пропонує для користувачів не тільки словники з докладною розробкою значень слів і їхніх відтінків, а й тлумачні словники, тобто словники, що дають тлумачення слова мовою оригіналу. Тлумачні словники англійської мови онлайн Webster, Oxford, Cambridge, Bartleby, Onelook безсумнівно будуть необхідні для роботи учнів на більш просунутих етапах вивчення.

Велика перевага словників англійської мови онлайн полягає в тому, що вони значно скорочують час пошуку слова, і у всесвітній мережі можна скористатися не одним словником. Друковані словники не прив'язані ні до однієї розетки, і вони допоможуть у вивченні англійської мови навіть при свічці.

Дивіться також:

  1. Курси англійської мови онлайн
  2. Переклад на англійську мову онлайн
  3. Навчання через інтернет англійської мови
  4. Програми для вивчення англійської мови
  5. Кабінет англійської мови
  6. Переклад пісень з англійської мови
  7. Курси вивчення англійської мови
  8. Тести з граматики англійської мови

Сподобалась стаття “Словник англійської мови онлайн”?