Сайти для вчителів англійської мови

Категорія: Англійська мова онлайн. 24/11/2010

Я сама є викладачем англійської мови. Зайнятися цією цікавою справою я вирішила ще в школі, тому не кидалася при виборі професії після закінчення середнього навчального закладу. Зізнаюся чесно, мені дуже не подобався навчальний курс наших шкіл, який пропонували нам, тодішнім учням.

Більше того, я навіть примудрилася застати так нелюбимий мною курс, коли сама викладала англійську мову в школі декілька років тому. Зараз ситуація трохи змінилася, але в різній мірі і не у всіх навчальних закладах. Хочеться вірити, що з розвитком інформаційних технологій, співпраці європейських країн ми все-таки станемо викладати цю мову так, щоб діти і дорослі ХОТІЛИ її вчити, а не терпіли як «зобов'язаловку».

Мені, як викладачеві англійської мови, завжди хотілося користуватися сучасними матеріалами і посібниками, що я і намагалася втілити в життя. Крім цього, я прагнула привнести на мій урок англійської мови щось нове і те, що запам'ятовується, будь то який-небудь захоплюючий тест, англійський кросворд, гра тощо. Безумовно, навчаючи англійській мові, ми закладаємо певну базу знань, які в подальшому будуть лише примножувати і оновлюватися. У будь-якому випадку, можна той чи інший мовний матеріал пояснити і представити таким чином, що залишитеся задоволені і ви, і учень. Головне – бажання урізноманітнити навчальний процес.
 
Всім відомо, що книжкові магазини просто рясніють асортиментом книг, журналів і газет, посібників, таблиць і схем, які використовуються для навчання англійській мові. Мені б хотілося зупинитися на необмежених, до того ж доступних, ресурсах всесвітньої павутини. Бурхливий розвиток Інтернету сприяв тому, що кількість сайтів, присвячених англійській мові, перевалила за позначку «сотня мільйонів». У цьому легко переконатися, ввівши улюблене нами словосполучення «англійська мова» в будь-яку пошукову систему, наприклад Google. Як же зорієнтуватися у всьому різноманітті матеріалів? Знайти сайти для вчителів англійської мови, які будуть корисні саме вам. Так, це займе чимало часу, але надалі ви здорово заощадите при пошуку потрібної інформації. І ще один момент – намагайтеся використовувати тільки перевірені ресурси з перевіреним матеріалом, щоб надалі не спиратися на невірні правила та ствердження.

Вибираємо сайти для вчителів англійської мови

Я б хотіла згадати сайти для вчителів англійської мови, якими я користувалася або користуюся зараз. Може, ці рекомендації допоможуть вам, вчителям англійської мови, оперативно знайти якісні додаткові матеріали для ваших уроків.

Безумовно, очолює мій список ресурсів сайт englishtips.org, який є скарбом корисної інформації. Тут ви знайдете будь-який підручник будь-якого видавництва, всілякі довідники, книги для читання та аудіювання, посібники з колекціями ігор, кросвордів, загадок, тематичних вправ і багато іншого. Упевнена, цей сайт стане найбільш відвідуваним вами.

Дуже цікавий і дочірній проект ресурсу englishtips – сайт, створений спеціально для вчителів англійської мови, під назвою busyteacher.org. Його основу складають всілякі таблиці, схеми і в цілому роздатковий матеріал, який охоплює всі процеси, використовувані нами в навчальному процесі: вивчення граматики, лексики, аудіювання, тренування письмовій та розмовної мови. Як деякі книги стають для викладачів настільними, нехай ці два сайти стануть настільними для вас.

Серед найбільш цікавих і корисних з точки зору представленого на цих сайтах матеріалу є ресурси Британського посольства:

http://www.britishcouncil.org/ru/russia-english-teaching-online-resources.htm – online ресурси для вчителів, включаючи навчальні матеріали, статті, дискусії, публікації провідних авторів.

Удачи!

Дивіться також:

 1. Навчання через інтернет англійської мови
 2. Курси вивчення англійської мови
 3. Словник англійської мови онлайн
 4. Уроки англійської мови в школі
 5. Курси англійської мови онлайн
 6. Картки з англійської мови
 7. Тести з граматики англійської мови
 8. Дидактичні матеріали з англійської мови

Коментарі

 • Людмила
  29, 2012, 13:17

  Дякую за дуже цікаві сайти.

Сподобалась стаття “Сайти для вчителів англійської мови”?