Курси англійської мови онлайн

Категорія: Англійська мова онлайн. 22/11/2010

Комп'ютери все частіше замінюють нам живе спілкування. Ми все рідше знаходимо час для візитів до друзів, родичів. Нам простіше послати e-mail або поговорити, використовуючи програму «Skype». У світі майже абсолютний брак часу відвідування курсів з вивчення англійської мови здається недосяжною мрією.

Техніка, в більшості випадків, друг людини, прийшла на допомогу у вирішенні даної проблеми. І ось Інтернет надав всім охочим можливість стати слухачами курсів англійської мови онлайн.

Доцільність курсів англійської мови онлайн

По-перше, курси англійської мови онлайн дозволяють економити час, що, безсумнівно, влаштує постійно зайнятих людей. Ви вибираєте зручний для вас час і місце для занять, будь то обідня перерва або закордонне відрядження. Графік, складений саме під ваш вільний час, дозволить вам не пропускати заняття. Різноманіття курсів англійської мови онлайн в Інтернеті дозволить вам вибрати саме ті, методика навчання яких буде найбільш точно відповідати вашим цілям і вимогам. Багато курсів англійської мови онлайн надають пробний урок, щоб ви могли мати уявлення про суть методики.

Крім того, більшість з них обійдеться вам дешевше, ніж звичайні курси, додайте сюди значну економію на підручниках. Навчальні матеріали надсилаються на ваш e-mail. Виконавши завдання, перед заняттям ви пересилаєте їх викладачеві, який вкаже на помилки безпосередньо на занятті. Живе спілкування з викладачем відбувається за допомогою комп'ютерної програми «Skype». У багатьох випадках учні відчувають труднощі при спілкуванні англійською мовою по телефону через труднощі сприйняття мови. Даний підхід до вивчення англійської мови в значній мірі допомагає вирішити цю проблему, але й проблему мовного бар'єру, створюючи ситуації реального спілкування.

Майже всі курси англійської мови онлайн надають своїм учням доступ до ресурсів для самостійної роботи, а саме: аудіокниги, фільми з субтитрами і без, електронних книг, зміст яких також обговорюється на заняттях.

Основний недолік курсів англійської мови онлайн – це відсутність безпосереднього живого контакту з викладачем, адже багатство спілкування визначається не тільки розміром словникового запасу. Міміка, жести також важливі для створення атмосфери спілкування, і вже точно ніяка веб-камера не передасть тепло людської душі.
 

Дивіться також:

 1. Курси вивчення англійської мови
 2. Переклад на англійську мову онлайн
 3. Навчання через інтернет англійської мови
 4. Програми для вивчення англійської мови
 5. Методика викладання англійської мови
 6. Навчальний посібник з англійської мови
 7. Вивчення англійської мови індивідуально
 8. Тести з граматики англійської мови

Коментарі

 • Наташка
  12, 2012, 11:29

  хорошая…*

Сподобалась стаття “Курси англійської мови онлайн”?