Електронний словник англійської мови

Коли починаєш вивчати англійську мову, незмінно стикаєшся з вибором: які посібники і словники придбати? з якими ресурсами буде легше, але і продуктивніше працювати? У це століття розвитку комп'ютерних технологій нашій увазі представлений широкий асортимент допоміжних засобів, які зроблять процес навчання ефективним і результативним.

Поговоримо про електронні словники англійської мови. Якщо у вас є інтернет, то ви можете користуватися онлайн словниками, представленими на різних сайтах. Наприклад, дуже гарні словники «Мультитран» і «МультиЛекс». Ви вводите в рядок пошуку потрібне слово і, натиснувши одну кнопку, отримуєте варіанти перекладу. Безумовною перевагою цих ресурсів є наявність великої кількості тематичних розділів у словникових статтях, що дозволяє вибрати найкращий варіант перекладу.

За бажанням, можна встановити на комп'ютері електронний словник англійської мови, бажано, будь-якого відомого виробника. Ви можете придбати такий словник в спеціалізованому магазині або навіть завантажити з офіційного сайту фірми. Великим попитом користуються продукти компанії ABBYY Lingvo або PROMT. Обсяг їх словників досить великий (кілька мільйонів словникових статей), крім того, є можливість використовувати тематичні словники, вибираючи область, яка вам необхідна. В останні більш сучасні електронні словники англійської мови від цього виробника включені і додаткові опції, такі як довідник з граматики, вимова слів, розмовники та інші.

І, нарешті, ще одне рішення – придбання електронного словника-перекладача англійської мови. Ви будете завжди під рукою мати якісний досить об'ємний словник, який досить легкий і компактний, а, значить, не буде займати багато місця в сумці або рюкзаку. Варто звернути увагу на моделі серії Partner і Language Teacher, який є продуктом Ectaco Inc., USA. Ці пристрої зараз продаються практично у всіх магазинах електронної техніки. В інтернеті є сайти офіційних дистриб'юторів цих електронних словників англійської мови. Замовити продукцію можна навіть не виходячи з дому. Крім українсько-англійського і англо-українського словника мовця, в моделі присутні органайзер, записна книга, календар, лінгвістичні ігри, системи для перекладу мір і ваг і ще багато додаткових атрибутів. Як показує практика, цей електронний словник англійської мови з часом стає незамінною річчю. Адже користуватися їм можуть не тільки студенти, а й бізнесмени, мандрівники, викладачі і просто всі, хто вивчає англійську мову.

Як бачите, варіантів багато. Електронний словник англійської мови – це не розкіш, це необхідність в нашому житті. Англійська є однією з мов світової комунікації, тому і вибір засобів для її активного вивчення величезний. Визначте цілі, для яких вам необхідний електронний словник, і тоді підібрати необхідний варіант не складе труднощів.

Дивіться також:

  1. Словник англійської мови онлайн
  2. Програми для вивчення англійської мови
  3. Переклад пісень з англійської мови
  4. Англійська мова в картинках
  5. Навчання через інтернет англійської мови
  6. Самовчитель англійської мови для початківців
  7. Стилістика англійської мови
  8. Стилі англійської мови

Сподобалась стаття “Електронний словник англійської мови”?