Дистанційне вивчання англійської мови

Ніхто не буде заперечувати той факт, що сьогодні знання англійської мови є не розкішшю, а необхідністю. Вміння вільно говорити і висловлювати свої думки англійською робить вас більш конкурентоспроможним на ринку праці. А навряд чи хто відмовиться від престижної високооплачуваної роботи, яка підвищить і рівень життя.

Але, як правило, багато хто з нас досить зайняті, щоб відвідувати курси англійської мови. На щастя, ця проблема вирішена. Розвиток мережі Інтернет і поява різних мультимедійних технологій зробили можливим дистанційне вивчання англійської мови. Що воно собою являє?

Дистанційне вивчання англійської мови – це вид навчання, при якому студент взаємодіє з викладачами за допомогою всесвітньої павутини або телефонної мережі. З одного боку, цей вид навчання можна віднести до заочного, адже більшу частину роботи потрібно виконувати самостійно. Але є одне головна відмінність: у дистанційному вивчанні англійської мови ваші успіхи постійно контролює викладач, а одним з головних аспектів процесу навчання є сеанси відео-зв'язку, чати, онлайн спілкування з викладачами за допомогою програми Skype або ICQ. Все це сприятиме розвитку навичок спілкування. А на кваліфікованих курсах дистанційного вивчання англійської мови зі студентом займаються два викладачі – фахівець-філолог і носій англійської мови. Все, що вам потрібно для дистанційного вивчання англійській мові, це вихід в Інтернет, програма Skype для безкоштовної телефонної мережі і відеокамера (бажано), мікрофон з навушниками і бажання вивчати англійську мову.

Практично всі кваліфіковані курси дистанційного вивчання англійської мови платні. Ставши студентом будь-якого курсу, ви отримаєте по e-mail комплект матеріалів, які містять певні тести, вправи і завдання для самостійного виконання. Цей пакет матеріалів може бути підібраний індивідуально та відповідати саме вашому рівню знань. Перевіряти виконану роботу може викладач у режимі реального часу. В іншому варіанті, ви відразу ж можете побачити свій результат, натиснувши кнопку «перевірити». Остання система, наприклад, присутня в курсі дистанційного вивчання англійської мови, представлена на сайті mova.com.ua.

Як вже згадувалося, ви будете вдосконалювати свою англійську розмовну мову й навички спілкування з професійними викладачами. Після закінчення курсу дистанційного вивчання англійської мови ви отримаєте сертифікат. Але для цього вам, імовірно, буде потрібно здати іспит. Такі правила в Центрі дистанційної освіти Московського Державного Університету ім. Ломоносова.

Дивіться також:

 1. Вивчання граматики англійської мови
 2. Курси англійської мови онлайн
 3. Навчання через інтернет англійської мови
 4. Які курси англійської мови вибрати
 5. Курси вивчення англійської мови
 6. Обираємо хороші курси англійської мови
 7. Підручники англійської мови для дітей
 8. Вивчення англійської мови індивідуально

Коментарі

 • Роман
  13, 2012, 20:36

  Повноцінна стаття про дистанційне навчання англ мовою

Сподобалась стаття “Дистанційне вивчання англійської мови”?