Цитати англійською мовою

Саме слово цитата (quotation / citation) нам відомо ще з юності. Ми часом часто вставляємо у свою розповідь або твір слова інших людей, тим самим цитуючи їх. Що ж являє собою цитата? Це дослівний витяг з якого-небудь тексту. Цитата англійською мовою в загальному розумінні – це a reference to a published or unpublished source (посилання на опубліковане або неопубліковане джерело).

У більш вузькому понятті цитата англійською представляє собою abbreviated alphanuveric expression (скорочений текстовий вираз).

Цитати потрібні нам для того, щоб бути чесними. Буває, що ми хочемо висловити будь-які думки певним чином, але не можемо підібрати слова. На допомогу приходять цитати відомих людей, які іноді можуть найточніше передати зміст того, що ми хотіли повідомити. Але, використовуючи англійську цитату, необхідно вказати автора цих рядків, щоб чесно віддати належне, наприклад, кмітливості та дотепності тієї людини. Деякі думки видатних особистостей нам просто подобаються, тому ми намагаємося вставляти ці слова в розмову (щоб підкреслити свою думку або ставлення до будь-якого питання). А інші використовуємо в написанні завдання.

В даний час цитати англійською мовою, що належать відомим особистостям, дуже популярні. Випускаються книги, в яких зібрана певна кількість цитат англійською, або книги, присвячені висловлюванням якоїсь однієї людини. Англійські цитати свідчать про ваш інтелектуальний розвиток, адже щоб знати їх, потрібно в ідеалі ознайомитися з початковим їх джерелом, ну, або, принаймні, запам'ятати саму цитату і її автора. У будь-якому випадку потрібен час і бажання самовдосконалюватися.

Якщо ви, наприклад, введете в Google словосполучення «Цитати англійською мовою», ви, найімовірніше, отримаєте перелік ресурсів, де можна знайти афоризми англійською мовою і популярні вирази відомих людей, які пропонується використовувати в якості статусів на соціальних мережах, в яких ви зареєстровані. Соціальні мережі – це наш сучасний віртуальний світ, спілкуванню в яких люди часом приділяють більше часу, ніж в реальному житті. Тому учасники цих мереж розміщують у себе на сторінках улюблені ними або просто англійські цитати, які сподобалися, щоб не тільки познайомити з ними своїх друзів, а й передати будь-які почуття або емоції в даний момент.

Де знайти цитати на англійській мові?

Ось кілька прикладів цитат англійською:

Love is delusion that one woman differs from another. Mencken
(Любов – це омана, що одна жінка відрізняється від іншої. Генрі Луїс Менкен).
It is better to have loved and lost, than not to have loved at all. Tennyson
(Краще любити і втратити любов, ніж взагалі ніколи не любити. Альфред Теннісон).
Love is friendship set on fire. Jeremy Taylor
(Любов – це запалення дружба. Джеремі Тейлор).
Envy is the ulcer of the soul. Socrates
(Заздрість – це виразка душі. Сократ).
Tact is the ability to describe others as they see themselves. Linkoln
(Такт – це здатність описати інших такими, якими вони себе бачать / представляють. Авраам Лінкольн).
Failure doesn't mean I have wasted my life; it does mean that I have an excuse to start over. Robert H. Schuller
(Невдача не означає, що я витратив життя даремно. Вона означає, що у мене є привід, щоб почати все спочатку. Роберт Шуллер).

Якщо у вас немає друкованих видань з цитатами, а вони вам терміново знадобилися, зверніться до ресурсів інтернету. Англійські цитати, які класифіковані по особистостям відомих людей, ви знайдете на сайті homeenglish.ru. Цитати англійською мовою з перекладом розміщені на сайті abc-english-grammar.com. Якщо цього мало, перегляньте 308 цитат англійською на сайті sixthsense.ru. Якщо вас цікавлять цитати про любов, ознайомтеся зі статтею про цитати про кохання англійською мовою з перекладом на нашому блозі. Користуйтеся цитатами англійською мовою і робіть вашу мову цікавішою!
 

Дивіться також:

 1. Освідчення в коханні англійською мовою
 2. Статуси англійською мовою
 3. Опис картини англійською мовою
 4. Визначні пам’ятки англійською мовою
 5. Свята англійською мовою
 6. Опис людини англійською мовою
 7. Сім’я англійською мовою
 8. Розпорядок дня англійською мовою

Коментарі

 • Victor
  15, 2012, 16:09

  дуже класні!

 • оля
  30, 2014, 18:01

  fine))))

Сподобалась стаття “Цитати англійською мовою”?