Англійська мова вдома

Кількість бажаючих вивчати англійську мову збільшується з кожним днем, але, на жаль, в силу тих чи інших причин здійснити цей намір виходить далеко не у всіх. Каменем спотикання часто є проста нестача часу або фінансові труднощі. За даних обставин самостійне вивчення англійської мови є практично єдиним виходом зі становища.

Чи можна вивчити англійську мову вдома

Відповідь проста. При наявності мотивації можна підкорити будь-які вершини. Але, як і в кожного методу, у самостійного вивчення англійської мови вдома є свої достоїнства і недоліки.

Якщо ви вирішили опанувати англійську мову вдома, почати слід з правильної організації процесу. По-перше, визначтеся з часом занять. Складіть чіткий графік, заняття мають бути регулярними. Займатися слід 60-90 хвилин з обов'язковим перервою на 5-10 хвилин.

Для того, щоб правильно вибрати підручник, який відповідає вашому рівню знань, необхідно пройти тести на рівень знання англійської мови. Підручник слід вибирати такий, в якому присутні не тільки стандартні вправи, а й творчі завдання, які дозволять й підтримати інтерес до процесу вивчення англійської мови вдома і реалізують комунікативний підхід.

Не забувайте й про важливу роль словника. Словник слід вибирати не менше ніж на 50 тисяч слів. Саме цей обсяг дозволить якісно ознайомитися зі значенням слова.

Використання аудіоматеріалів допоможе вам у постановці вимови, розширенні словникового запасу і прискорить процес сприйняття мови на слух. Широкий вибір аудіокниг, різних курсів на CD-дисках не тільки урізноманітнює процес вивчення англійської мови вдома, але і дозволить чути носія мови, перебуваючи в дорозі або займаючись домашніми справами.

Читання книг на англійській мові – також важлива складова процесу вивчення. Саме за активним читанням відбувається мимовільне запам'ятовування правильних граматичних моделей. Даний процес не тільки розширить словниковий запас, але і розвине відчуття мови.

Перегляд фільмів англійською мовою також досить важливий при навчанні аудіюванню. Як і при використанні аудіоматеріалів, ви не тільки вивчаєте нові слова, навчаєтеся вимові, інтонації, але й маєте можливість ознайомитися з розмовним варіантом англійської мови.

Істотний недолік вивчення англійської мови вдома- це відсутність живого спілкування іноземною мовою. У вирішенні цієї проблеми допоможе Інтернет. За допомогою програми «Skype» ви зможете спробувати свої сили в спілкуванні з носієм мови.

Вивчаючи англійську мову вдома, ви самі вибираєте підходящий саме вам темп вивчення, методику, а зручне робоче місце, комфортне середовище позитивно відіб'ються на емоційному настрої в процесі навчання.

Не забувайте про важливість практики своїх знань. Перекладайте тексти улюблених пісень, коментуйте про себе свої дії і дії оточуючих, спілкуйтеся англійською мовою при кожній можливості, і ваші старання обов'язково закінчаться успіхом.

Дивіться також:

 1. Англійська мова в Англії
 2. Англійська мова за місяць
 3. Англійська мова у світі
 4. Англійська мова для дорослих
 5. Англійська мова в ресторані
 6. Англійська мова в картинках
 7. Англійська мова в інтернеті
 8. Англійська мова з народження

Коментарі

 • петр
  17, 2011, 21:49

  Щиро дякую, надіюсь на свої сили та Вашу допомогу!

 • Настя
  17, 2011, 23:12

  Допоможіть вивчити англійську мову!Дуже хочу її знати!!!!!!!!!

 • Ммксим
  26, 2012, 17:53

  хочеться тіки ось глянемо на силу волі ). грамотність написання радує. буже багото » з методик » прочитав для себе. я навіть збережу цю статтю собі на комп ! ) автору дякую. 

Сподобалась стаття “Англійська мова вдома”?